O nas

Centrum Opieki i Rehabilitacji Senior w Szczyrku.

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę, która skierowana jest do osób w starszych, nie jest jednak rozumiana jako klasyczny zestaw usług zakładu opiekuńczego natomiast przeznaczona jest dla osób starszych, potrzebujących stałego wsparcia oraz usprawnienia rehabilitacyjnego, które ma na celu poprawę sprawności i jakości funkcjonowania w życiu codziennym a nie wymaga umieszczenia w domu pomocy społecznej.

Naszym celem jest utrzymanie sprawności naszych Gości, wspieranie samodzielności, zapewnienie odpoczynku, rehabilitacji oraz radości życia.

Kreatywność, przebojowość, chęć samorealizacji, aktywność społeczna to niektóre wartości, które wyznajemy i staramy się zaszczepić  naszym Gościom.

SENIOR wdraża innowacyjny projekt, wzorowany na amerykańskim programie, Exercise is Medicine (EiM), który działa już w 43 krajach. Forma którą propagujemy, fo Fitness Medyczny, nie tylko pomagający ale nawet leczący wiele schorzeń oraz pokazujący, że receptą na nasze zdrowotne bolączki może być ruch.

AKTYWNY SENIOR TO SENIOR ŻYJĄCY PIĘKNIE.

Przekonajcie się sami o wysokiej jakości naszej oferty.

Zapraszamy do Centrum Opieki i Rehabilitacji Senior na pobyt od kilku dni do kilku tygodni, kilku miesięcy a może jeszcze dłużej. Jesteśmy otwarci na możliwość indywidualnego ustalenia czasu pobytu w zależności od potrzeb Gościa.

Prosimy o potraktowanie czasu spędzonego z nami jako formy wakacji lub czasowego zamieszkania z zapewnieniem komfortowych warunków i dyskretnej opieki na wysokim poziomie, zgodnie z Państwa życzeniem.

SENIORZE ZASŁUŻYŁEŚ NA CIĄGŁE WAKACJE

 

Miejsce

Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjnego Senior SPA położony jest w Szczyrku w głębi jednej z uliczek u podnóża góry. Nasza lokalizacja sprawia, że jesteśmy w centrum a jednocześnie oddaleni od zgiełku i hałasu.

Czytaj dalej

Cele

Naszym celem jest Państwa zadowolenie, udzielenie przez nas wszelkiej pomocy i opieki w czasie i zakresie w jakim jest to konieczne. Staramy się dopasować naszą ofertę do Państwa indywidualnych życzeń i potrzeb.

Czytaj dalej